آجر نما به ساختمان هویت می بخشد

آجر نما به ساختمان هویت می بخشد

امروزه طراحان و معماران ساختمان ها به دنبال ایجاد نماهای خاص، چشم گیر و متمایز هستند تا ساختمان خود را به طور ویژه خاص و ممتاز نمایش دهند. و همانطور که در مقاله “با آجر نما دیوارهایی متفاوت داشته باشید” نیز گفته شد یکی از بهترین راهکارها برای جلوه بخشیدن به نمای ساختمان به کار گیری آجر نما می باشد که در مقابل شرایط گوناگون آب و هوایی نیز مقاوم است. برای آشنایی با نمونه ها و مدل های متفاوت آجر نما بهتر است سری به صفحه آجر بیلدبرد بزنید.

نمای جذاب آجری

نماهای جذاب معماری می توانند میزان و ابعاد زیبایی شناسی یک ساختمان را مشخص و نمایان کنند. راه حل اجرایی متخصصان بیلدبرد که به سادگی می توانید با آنان در تماس باشید، استفاده از طراحی متمایز آجر نما می باشد. که به خوبی از ساکنان ساختمان در برابر عوامل جوی و انتقال حرارت مراقبت می کند. به علاوه آجر نما در مقابل احتراق نیز پایدارند و عاسق صوتی نیز محسوب می شوند. معماران، برنامه ریزان، سازندگان و صنعتگران از طیف گسترده ای از آجر نما با اندازه ها، رنگ ها و سطوح مختلف استفاده می کنند.

آجر نمای بیلدبرد راه حلی پایدار و موثر برای پوشش نمای ساختمان است. این آجر ها ساختمان های مستقل و جدا و همچنین ساختمان های نیمه جدا را به خوبی ساختمان های تجاری و مجتمع های تجاری چند طبقه می توانند پوشش نما دهند. به علاوه آجر نما امکتن تنفس را براس ساختمان فراهم می کند و طول عمر و دوام زیادی دارند. آجر دکوراتیو از سطوح ساختمان در برابر شرایط متفاوت جوی مانند باران های اسیدی یا یخ بندان محافظت می کند.

پایداری و مقاومت آجر نما در برابر عوامل و شرایط آسیب زا سبب می شود که در هزینه زیادی که بابت نگهداری و تر و تازه کردن ساختمان لازم است پرداخت کنید، صرفه جویی شود. که حتی ممکن است این هزینه کردن ها نتواند نمای ساختمان را به حالت اولیه بازگرداند. طراحان و مجریان پروژه های ساختمانی بیلدبرد از آجر نما برای دستیابی به نماهای جذاب و معماری استفاده می کنند. آجرهای دکوراتیو و لعابی نیز یکی دیگر از عناصر طراحی بسیار مورد استفاده می باشند.

پیشتر در نوشته “خصوصیات آجر نمای کم عرض” درباره آجرهای کم عرض مورد استفاده در نمای ساختمان صحبت کردیم. از این آجرهای کم عرض به عنوان آجر نما در سطوح داخلی ساختمان ها و دیوارهای فضای داخلی استفاده می شود. اجزای پیش ساخته نیز می تواند در اجرا و نصب سریع آجر نما به این روند کمک کنند. این روش های مدرن نصب و اجرا و همچنین کیفیت عالی آجر نما سبب شده که امروزه در مناطق مختلف از این پوشش استفاده شود.

طرح های مختلف با آجر نما

با مشاهده نمونه های مختلف آجر دکوراتیو می توانید طرح های مختلف و متنوع آن را در نظر داشته باشید و برای پوشش نمای ساختمان خود بتوانید به طرحی دلخواه و متمایز دست یابید. علاوه بر آن آجر نما در سایز و اندازه های گوناگون و متنوع تولید می شود و همچنین قابلیت رنگ پذیری دارد. بنابراین شما می توانید پس از اجرا آجر نمای خود را به رنگ دلخواه درآورید. این ویژگی به خصوص در مورد طراحی داخلی مناسب است به دلیل آنکه شما می توانید با تغییر مبلمان و دکوراسیون داخلی به راحتی دیوار آجر نمای خود را به رنگ همسان و مناسب یا طراحی خود در آورید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

14 − 11 =