استفاده از دیوارپوش سه بعدی در فضاهای گوناگون

استفاده از دیوارپوش سه بعدی در فضاهای گوناگون

اگر در پی یافتن خلاقیتی نو جهت دکوراسیون فغضای داخلی خانه یا محل کار خود هستید پیشنهاد متخصصان بیلدبرد به شما استفاده از دیوارپوش سه بعدی است. همانطور که در مقاله “دیوارپوش سه بعدی؛ طرحی متفاوت” گفته شد، این دیوارپوش ها با الگوها و طرح هایی که روی آن ها حکاکی و حجاری شده، می تواند به همراه برجستگی های سه بعدی خود، جلوه ای متفاوت به اتاق مورد نظر شما ببخشد. و نه تنها زیبایی را به خانه شما ارمغان دهد بلکه احساسی مدرن و آرامش بخش را القا می کند و باعث می شود معماری خانه شما خود را به رخ بکشد.

یکی دیگر از ویژگی های جالب توجه دیوارپوش سه بعدی این است که لازم نیست شما تمام دیوارهای یک اتاق و سقف را با استفاده از دیوارپوش سه بعدی بپوشانید. چرا که نه تنها ممکن است باعث دلزدگی و اغراق در فضاسازی شود، بلکه امروزه طراحان می گویند وجود یک نقطه کانونی و توجه بر انگیز در خانه که در تمایز با سایر نقاط خانه باشد، بسیار گیراتر و موثرتر است. به همین دلیل دیوارپوش سه بعدی را برای پوشش یک دیوار ویژه در میان دیوارهای اتاق در نظر می گیرند.

دیوارپوش سه بعدی در فضای بیرونی

امروزه با پا به عرصه گذاشتن دیوارپوش سه بعدی اکثر سازندگان، طراحان و معماران ساختمان به سمت استفاده از این مصالح ساختمانی میروند تا بتوانند اهداف و مقاصد زیبایی شناسانه خود رابه سادگی به فضای مورد نظرشان القا کنند. به همین دلیل در فضاهای مختلف مسکونی، اداری، تجاری، نمایشگاه ها، هتل ها و … می توانید انواع دیوارپوش سه بعدی را به چشم ببینید. به علاوه از نمونه های پنل های سه بعدی که جنس آن ها در برابر باد و باران و آفتاب و سایر عوامل جوی مقاومت خوبی دارد، در برخی فضاهای بیرونی نیز استفاده می شود.

البته چنانچه پیشتر گفتیم و شما می توانید در صفحه دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد مشاهده کنید، پنل های سه بعدی از مواد و جنس های گوناگونی ساخته و تولید می شود که هر یک ویژگی ها و مشخصات خاص خود را دارا هستند. بنابراین سعی می کنیم در نوشته های آتی شما را با انواع جنس های دیوارپوش سه بعدی آشنا کنیم. و افرادی که متقاضی به کار بردن این نوع دیوارپوش می باشند بهتر است برای مشورت در مورد طرح و رنگ محصول خود با کارشناسان ما در بیلدبرد در تماس باشند.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

دو × 3 =