الزامات بازسازی محیط اداری

الزامات بازسازی محیط اداری

همانطور که در مقاله “بازسازی فضای داخلی ساختمان” گفتیم، بازسازی یکی از ساده ترین شیوه ها برای ایجاد تنوع در ساختمان است و از آنجا که محل کار نیز وقت و زمان زیادی از زندگی اشخاص را به خود اختصاص می دهد، لازم است محیطی مفرح و آرامش بخش برای شاغلان باشد که این امر می تواند بازدهی و راندمان کاری افراد را نیز بالا ببرد. چرا که اگر طراحی محیط کار در راستا و منطبق با اهداف کاری باشد، تاثیرگذاری بیشتر بر روحیه کاری دارد.

بازسازی باید در راستایی باشد که نه تنها امکانات و تجهیزات فرسوده و قدیمی خانه را نوسازی کند بلکه بتواند محیطی آرام و پویا را باز تولید کند. چنانکه کارکنان تصور کنند در خانه خود حضور دارند. وسایل مورد نیاز در محیط اداری مانند رایانه، کمدها، فایل ها و … در جای مناسب قرار گیرند. که این امر مربوط به طراحی فضاهای داخلی است. که باید اندازه و سایز پارتیشن بندی و اتاق های اداره جات متناسب با سمت های و کارکردهای اتاق باشد. به همین جهت گاهی لازم است در بازسازی دیوارها یا پارتیشن ها جابجا گردد و اندازه فضاها تغییر کند.

بازسازی اداره

برای بررسی هزینه و قیمتی که ممکن است بازسازی یک ساختمان اداری به همراه داشته باشد، لازم است به وسعت فضایی که لازم است مورد بازسازی قرار گیرد و همچنین تجهیزات و امکاناتی که باید تعویض و جایگزین گردند و ادوات و وسایل جدیدی که باید به محیط اداره اضافه شوند و قیمت مصالح ساختمانی توجه نمود. یکی از دلایل فرسودگی لوازم و محیط کاری تردد زیاد ارباب رجوع و کارکنان به محل کار و استفاده زیاد از برخی وسایل و ادوات موجود در اداره می باشد.

گاهی اوقات با تغییر رنگ دیوارها و یا تعویض میز و نیمکت و صندلی های اداره می توان چهره ای جدید به آن بخشید و بدون هزینه های هنگفت بازسازی تنوعی در محل کار پدید آورد. برای آشنایی با سایر فعالیت های بازسازی می توانید به صفحه مرمت و بازسازی بیلدبرد مراجعه نمایید و یا با کارشناسان و متخصصان ما در این زمبنه تماس حاصل نمایید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

5 × چهار =