انواع کاربرد آجر دکوراتیو

انواع کاربرد آجر دکوراتیو

– آجر دکوراتیو در طراحی داخلی

همانطور که در مقاله “آجر دکوراتیو در فضای داخلی ساختمان” دبدید آجر دکوراتیو داخلی (مصنوعی یا طبیعی) یک راه خلاقانه و جذاب برای برجسته کردن یک دیوار در هر بخشی از خانه شماست. راهروی ورودی خانه که با آجر دکوراتیو تزیین شده باشد یک ورودی گرم را برای مهمانان فراهم می کند. دیوارهای برجسته فضاهایی را که می تواند به عنوان فضای اضافی استفاده شود بهبود می بخشد. آشپزخانه و سرویس بهداشتی از یک محیط الزامی ساده، با افزودن آجر نما به دیوارهای آن می تواند به فضایی خیره کننده مبدل شوند.

آجر دکوراتیو دیوار داخلی

چه برنامه تان این باشد که خودتان آجر دکوراتیو را نصب کنید و چه اینکه قصد داشته باشید این کار را به یک متخصص بسپارید، در هر دو صورت متخصصان و کارشناسان بیلدبرد می توانند شما را راهنمایی و کمک کنند تا با انتخاب آجر نما مناسب با خانه و سلیقه شما و بهترین محل برای نصب آن به آنچه به دنبالش هستید برسید. ما می توانیم هر طرح و رنگی از آجر نما را که شما بخواهید، در اختیارتان بگذاریم و برای مشاهده و آشنایی با نمونه های آجر دکوراتیو بیلدبرد به صفحه “آجر بیلدبرد” مراجعه کنید.

– آجر دکوراتیو برای شومینه

آجر دکوراتیو به کار رفته برای شومینه می تواند رنگ و بوی ویژه خود را به سراسر خانه القا کند. یک نوع آجر نما می تواند صمیمیت دنیای سنتی را به محل زندگی شما منتقل کند و اتاقتان را گرم کند به همان اندازه که آتش این کار را برای شما می کند. نوع دیگری از آجر نما می تواند احساسی مدرن را برای شومینه ای که وجهه اطراف آن امروزی است، تامین کند.

آجر دکوراتیو شومینه

با توجه به “خلاقیت طراحی با آجر دکوراتیو“، دست شما در انتخاب آجر نما دلخواه کاملا باز است و با توجه به اینکه شومینه شما شومینه سنتی با سوخت چوب باشد یا گاز سوز و یا اجاق های گازی شومینه ای بدون دود کش و یا شومینه های باریک و بلند و یا اجاق های جداگانه چوب سوز، به هرحال مطمئن باشید که آجر نما مناسب با کارکرد و در خور سلیقه خود را خواهید یافت. از آجر دکوراتیو باریک گرفته تا واحدهای بلوکی آجر. بیلدبرد دارای آجرهای دکوراتیو فراخور شومینه شماست که با بکارگیری آن، شومینه شما به چشم خواهد آمد.

– آجر دکوراتیو برای طراحی بیرونی ساختمان

آجر دکوراتیو بیرونی

انتخاب های وسیعی از طرح و رنگ و شکل از آجر نما برای بخش های بیرونی خانه شما وجود دارد که برای آشنایی می توانید به نوشته “استفاده از آجر نما برای زیباسازی چهره ساختمان” رجوع کنید. در واقع گزینه های گسترده ای از مواد مختلف برای قسمت های بیرونی خانه شما وجود دارد اما با وجود گذشت قرن ها همچنان سخت است که به دنبال مصالحی رفت که بتواند فواید و زیبایی آجر نما را همزمان برآورده سازد. برای داشتن همیشگی منظره ای زیبا و جذابیت بیرونی، برای حداقل نیاز به نگهداری، برای بیشترین ارزش افزوده و ایمنی از آجر دکوراتیو برای دیوارهای بیرونی ساختمان بهره ببرید. برای انتخاب بهترین طرح و مدل آجر دکوراتیو که درخور و مناسب فضای ساختمان شما باشد با کارشناسان ما در بیلدبرد تماس بگیرید.

اشتراك و دنبالك

    ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

    دیدگاه بدهید