انواع گوناگون بتن اکسپوز

انواع گوناگون بتن اکسپوز

بیلدبرد یتن اکسپوز در طیف وسیعی از بافت و سبک طبیعی به شما ارائه می دهد که می توانید با توجه و بر اساس ترکیب شخصی خود از میان رنج گسترده طرح های دانه های بتن اکسپوز، طرح مطلوب خود را انتخاب کنید.. بسته به اولویت های شخصی، درجه نرمی مورد نظر سطح بتن اکسپوز و کاربرد فضا، ذرات در معر می توانند سبک یا سنگین باشند. سنگ ریزه های شسته شده پوششی سخت هستند که از لحاظ بصری با آرایه های مختلف و کاربردهای مختلف منظره های سنتی و مدرن قابل انطباقند و به صورت ایده آل به راه ها و راه رو های ماشین رو و فضای بیرونی ساختمان و اطراف استخر قابل انطباقند. از پالت رنگ های بتن اکسپوزهای بیلدبرد می توانید رنگ مد نظر خود را که همگی آزمایش ثبات رنگ را طی کرده اند، انتخاب کنید.

سنگریزه های بتن اکسپوز

درباره روند تولید بتن اکسپوز

بتن اکسپوز نهایی با ریختن ذرات انتخاب شده بر روی بتن به دست می آید. (به طور طبیعی جمع شده باشند یا اینکه خورد شده باشند.) و با به کار گرفتن یک صاف کننده سطح، بتن اکسپوز مانع از تنظیم سطح بالای سه میلی متر می شود. پس از یک دوره زمانی (چند ساعت در تابستان و یا یک شب در زمستان) وقتی که بتن اکسپوز به قدر کافی سفت شود، سطح آن به خوبی و دقت شسته می شود تا در معرض ذرات زیر لایه قرار گیرد.

ترمیم و اصلاح بتن اکسپوز” را مطالعه کنید. چرا که عمق سطح به طور کامل با سختی اولیه بتن اکسپوز و شرایط آب و هوایی در طول ریختن سنگریزه ها کنترل می شود. لایه بتن اکسپوز زمان مناسب را برای کارکرد صاف کننده سطح و شستشوی آن را مشخص می کند. پس از یک دوره یک یا دو هفته ای از روند شستشو با اسید انجام می شود تا شکوفه های لیمو و آهک را از سطح بتن اکسپوز بزداید (قطعات سفید یا شیری) همانطور که هر گونه سیمان را از سطح ذرات سنگریزه ها بزداید.

سطوح متفاوت بتن

نکات مهم: پیمانکار بتن نما از تجربه خود استفاده می کند تا عمقی یکنواخت از رویه کار ارائه کند. این به آن معنا نیست که دقیقا سطحی یکسان داریم، ناحیه های سایه دار بزرگ ممکن است بیشتر از نور خورشید یا باد مستقیم در معرض قرار گیرند. سطوح مختلف بتن اکسپوز که در روزهای مختلف ریخته شوند دارای شدت رنگ متفاوتی هستند که در مقاله “رنگ آمیزی دیوارپوش های بتن اکسپوز” بیشتر به آن پرداختیم. اگرچه سنگریزه های بتن شسته شده و در کل بسیار تمیز هستند نسبت به منبع این مواد که شامل ناخالصی و ذرات ریز چوب، آهن یا سنگ هستند که ممکن است در محصول نهایی قابل مشاهده باشد.

اشتراك و دنبالك

    ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

    دیدگاه بدهید