بتن اکسپوز انتخابی برای کفپوش ساختمان

بتن اکسپوز انتخابی برای کفپوش ساختمان

واژه اکسپوز در لغت به معنای در معرض قرار دادن می باشد. که از این جهت به بتن نما، بتن اکسپوز گفته می شود که آخرین لایه در معرض دید همان بتن است و از هیچ روکش و پوششی جهت آن استفاده می شود. همانطور که در مقاله “چرا بتن اکسپوز” نیز گفته شد، مواد خام بر خلاف گذشته این روزها به خاطر خصوصیت مینیمال و طبیعی بودن بیشتر مورد توجه قرار می گیرند و زیبایی را به همراه سادگی برای نمای ساختمان شما به ارمغان می آورند.

با مراجعه به صفحه بتن اکسپوز بیلدبرد می بینید که بتن اکسپوز به صورت پنل های پیش ساخته تولید می شود که در ابعاد و طرح های مختلف قابل تولید است. و هم می توان این پنل ها را با رنگ طبیعی بتن به کار گرفت و یا اینکه آن را به رنگ دلخواه و مناسب با سایر عناصر دکوراسیون، رنگ آمیزی کرد. البته بتن ها را آب بندی می کنند که در معرض رطوبت دچار ریزش و فرسایش نشوند.

بتن اکسپوز کفپوش خانه

بنابراین با استفاده از بتن اکسپوز شما به دیواری یکدست و مسطح دست خواهید یافت که با متشکل بودن از افزودنی های خاص در برابر ضربه های حرارتی مقاومت بالایی دارد. بتن نما که در واقع همان بتن فشرده و متراکم است که سطح آن پرداخت شده در اغلب سازه ها و نما ها قابلیت اجرا و نصب دارد. و به همین دلیل آن را متناسب با ابعاد مختلف دیوار در سایز و ابعاد گوناگون تولید می کنند. و بتن اکسپوز را می تواند در فصل های مختلف اتصال و اجرا می کند.

علاوه بر دیوار، از بتن اکسپوز در کفپوش ساختمان و حتی محوطه های بیرونی و همچنین برای جزیره آشپزخانه از آن استفاده می شود. به خصوص کسانی که بچه دار هستند و به دنبال کفپوشی یا دوام بالا می باشند بهتر است از بتن اکسپوز استفاده کنید. که با توجه به رنگ و بافت متنوع آن جلوه خاصی به محیط زندگی شما می بخشد.

برای بهره مندی از مدل های متنوع و گوناگون بتن اکسپوز و استفاده از آن ها در نما یا کفپوش ساختمان خود می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در بیلدبرد تماس حاصل نمایید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

4 × 1 =