برخی از اجناس دیوارپوش سه بعدی

برخی از اجناس دیوارپوش سه بعدی

همانطور که در نوشته “با دیوارپوش سه بعدی دیوارهایتان را زنده کنید” بیان شد امروزه به دیوارپوش سه بعدی به عنوان راه حلی ساده و سریع جهت تغییر چهره و دکوراسیون خانه یا محل کار و بخشیدن منظره ای ویژه و خارق العاده به آن نگاه می شود. و در این میان فرقی نمی کند که شما قصد ساخت خانه ای نو دارید و یا به دنبال بازسازی و تغییر دکوراسیون خانه از پیش ساخته شده خود هستید. به هر حال بنابر آنچه در مقاله “دیوارپوش سه بعدی در طراحی ساختمان های جدید یا بازسازی ساختمان های قدیمی” گفتیم دیوارپوش سه بعدی را جزء اولویت های طراحی خود قرار دهید.

در ادامه این نوشته به اجناس مختلفی که در کار تولید پنل های سه بعدی به کار می روند و معرفی برخی مشخصات آن ها خواهیم پرداخت:

دیوارپوش سه بعدی پلیمری:

این گونه از پنل های سه بعدی را هم در طراحی داخلی و هم جهت نمای بیرونی می توان به کار برد و همچنین طراحی آن ها معمولا بر مبنای اشکال طبیعی و ارگانیک صورت می پذیرد. این دیوارپوش های مدرن که نگاه جدیدی از سطح و حجم را به احساس بیننده منتقل می کند دارای ویژگی ها و مزیت هایی است که به قرار زیر است:

دیوارپوش سه بعدی پلیمری

– وزن کم و جابجایی آسان

– نصب و اجرای راحت

– نقش عایق در مقابل صوت و حرارت دارد.

– در صورت کثیف شدن به ارحتی قابل تمیز کردن است.

– نسبت به آب و رطوبت غیر قابل نفوذ است.

دیوارپوش سه بعدی چوبی و ام دی اف:

دیوارپوش سه بعدی چوبی

به دلیل رنگ و طرح طبیعی ای که دارند کاملا برای یک دکوراسیون داخلی گرم و صمیمی مناسب هستند. و با مبلمان چوبی یازگاری دارند. با افزودن مواد ویژه به آن می توان مقا.ومت آن را در برابر رطوبت و آتش سوزی افزایش داد و همچنین مقاومت آن را در برابر پوسیدگی بهبود بخشید.

دیوارپوش سه بعدی چرمی:

همانطور که پیش از این در نوشته “آشنایی با دیوارپوش سه بعدی چرمی” بیشتر با ویژگی های این محصول آشنا شدیم، جا دارد بگوییم که دیوارپوش سه بعدی ایده ای نو در طراحی است. که لایه رویی آن از چرم ضد آب تهیه شده است و چرم مربوطه بر روی یک تخته کلاس A قرار می گیرد که در برابر اشتعال مقاوم است. این نوع چرم علاوه بر تولید این دیوارپوش سه بعدی در صنعت مبلمان و کفش نیز مورد بهره برداری قرار می گیرند. در ادامه به خصوصیات این دیوارپوش سه بعدی اشاره می کنیم:

دیوارپوش سه بعدی چرمی

– ظاهر زیبای چرمی آن که جلوه ای خاص دارد.

– بافت چرم یکسان و یکپارچه است

– نگهداری از ان کاری آسان است.

– در صورت لکه برداشتن به آسانی قابل تمیز کردن می باشد.

– شعله و آتش را گسترش نداده و منتشر نمی کند.

– سطح پنل سه بعدی چرمی قابلیت چاپ دارد که بدین طریق گویی با صنعت دست روی آن نقش کاری شده است.

– این گونه از دیوارپوش سه بعدی عایق خوبی برای صدا می باشند. و قابلیت جذب و کنترل صدا را دارند. به همین دلیل در رستوران ها و اماکنی که از صدای موسیقی بلند استفاده می شود، توصیه می شود از دیوارپوش سه بعدی چرمی استفاده گردد.

برای آشنایی با دیگر گونه های پنل های سه بعدی می توانید به صفحه دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد مراجعه کرده و با انواع طرح و جنس این محصول آشنا شوید و در صورتی که قصد استفاده و به کار گیری این محصول را برای محل زندگی یا کار خود دارید با مشاوران و کارشناسان ما در بیلدبرد برای انتخابی بهینه و مناسب تماس بگیرید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

نوزده − 3 =