بهترین دکوراسیون با دیوارپوش سه بعدی

بهترین دکوراسیون با دیوارپوش سه بعدی

رنگ اولین متریالی بود که برای پوشش دیوارها استفاده شد و بعد از مدتی کاغذ دیواری به عنوان جایگزینی برای پوشش دیوارها به بازار ارائه شد. در مقاله ی “مزایای استفاده از دیوارپوش های سه بعدی” مزیتهای استفاده از پنل سه بعدی را نسبت به رنگ و کاغذدیواری بررسی کردیم.

مهمترین عنصر در “طراحی دکوراسیون داخلی” دیوارها هستند و تزیین مناسب دیوارها بیشترین تاثیر را در زیبایی فضای داخلی ساختمان دارد. پنلهای سه بعدی طرحها و مدلهای متنوعی دارند که در مقاله ی “چرا از دیوارپوش سه بعدی استفاده کنیم” با آنها آشنا شدیم و دیدیم که با استفاده از این طرحهای متنوع و زیبا می توانید در تمامی اتاقها از آنها برای پوشش دیوارها استفاده کنید.

دکوراسیون دیوارپوش سه بعدی

تاثیر نورپردازی مناسب  بر دیوارپوش سه بعدی

 با نورپردازی صحیح بر روی این نوع دیوارپوش به دلیل سه بعدی بودن میتوانید زیبایی دیوار را دو چندان کنید. یکی از زیباترین نورپردازیها بر روی دیوارپوش سه بعدی استفاده از نورپردازی انعکاسی است که در این حالت به دلیل انعکاس نوری که توسط سقف، آینه و سایر عناصر ایجاد می شود طراحی داخلی منزل بسیار شیک و هنری خواهد شد. استفاده از نور و سایه در اتاق نشیمن زیبایی و آرامش خاصی را برای تک تک اعضای خانواده ایجاد می کند.

استفاده از دیوارپوش سه بعدی در راهروها

بعضی از افراد ممکن است برای دکوراسیون راهروها در منزل اهمیت چندانی قائل نباشند و بیشتر توجه را به طراحی فضای اتاقها اختصاص بدهند در صورتی که حتی در کوچکترین خانه ها هم راهرو برای اتصال اتاقها به یکدیگر وجود دارد. استفاده از دیوارپوش سه بعدی بر روی دیوارهای راهروها می تواند حس خوبی در مخاطب قبل از ورود به اتاقها ایجاد کند.

دیوارپوش سه بعدی در راهرو

دیوارپوش سه بعدی برای راه پله

راه پله فضای ورودی منزل است و در طراحی داخلی به این دلیل که محل ورود و خوش آمدگویی مهمانان است اهمیت زیادی دارد. روشنایی راه پله در طراحی داخلی بسیار مهم است و می توانید با استفاده از پنل سه بعدی در دیوار راه پله و انعکاس مناسب نور در فضا محیطی شیک و مدرن ایجاد کنید.

استفاده از دیوارپوش سه بعدی در پاسیو و بالکن

امروزه که دیگر خبری از باغهای سرسبز و زیبای قدیمی نیست پاسیو و بالکن در آپارتمانها محیطی برای آرامش و سرزندگی اعضای خانواده فراهم می کنند. استفاده از دیوارپوش سه بعدی مخصوصا برای حالتی که دیوارپوش رو به آسمان نیست یک محیط آرامش بخش و زیبا را در پاسیوی منزلتان ایجاد خواهد کرد.

دیوارپوش سه بعدی در پاسیو

درصورتی که تمایل به استفاده از دیوارپوش سه بعدی در محل کار یا منزلتان داشتید می توانید با کارشناسان بیلدبرد تماس حاصل نمایید.

اشتراك و دنبالك

    ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

    دیدگاه بدهید