بهینه سازی ساختمان

بهینه سازی

 

  • آیا به دنبال کاهش هزینه های ساخت هستید ؟

  • چقدر مطمئن هستید که تمام راه های موجود برای کاهش هزینه ها را امتحان کرده اید؟

  • چقدر با واژه “مهندسی ارزش” آشنا هستید؟

همه ما به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه های ساخت می باشیم. احتمالا اولین فکری که به ذهن همه می رسد این است که از متریال های ارزان قیمت تر هرچند نامرغوب استفاده کنند یا از تجهیزات و امکانات رفاهی ساختمان خود بکاهند اما تیم بیلدبرد به دنبال ارائه متدی است که بدون نیاز به روش های پیشین، کاهش چشمگیری از هزینه های شما بوجود آورد.

در این خصوص روش ما به کاربستن “بهینه سازی” است که بر اساس مهندسی ارزش دربحث طراحی ساختمانهای فولادی و بتنی که باعث کاهش چشمگیر فولاد و آرماتور مصرفی خواهد شد.

و با استفاده از این نوع طراحی رفتارسازه ای در عملکرد های لرزه ای و پایداری بهبود یافته و موجب کارایی بهتر نیز می گردد .

همچنین ما بر این باوریم که علاوه بر محاسبات صحیح و اصولی و تامین پایداری ساختمان، مقرون به صرفه بودن مصالح مصرفی و نوین بودن و با کیفیت بودن آنها نیز باید مورد توجه قرار گیرد.

تیم بیلدبرد با بهره مندی از اساتید معتبر این حوزه و تیم طراحی سازه خلاق و با تسلط به انواع روشهای تحلیل، طراحی و آیین نامه های داخلی و بین المللی در زمینه محاسبات سازه و بهینه سازی اسکلت ساختمانهای فولادی و بتنی خدمات نوین را ارائه می دهد.

عمل به این موضوع نه تنها باعث صرفه جوئی منابع می شود همچنین موجب حفظ سرمایه اولیه و جلوگیری از به هدر رفتن آن می شود.

امروزه مهمترین عامل پیروزی بهره مندی از دانشیست که ما را بهبود و ارتقاء بخشد. پس این گام، گامی است برای ساختن آینده ای بهتر

تیم طراحی سازه بیلدبرد

 

برآورد هزینه و بهینه سازی

نمونه بهینه سازی ها1

2

3

6754

بهینه سازی بیلدبرد - Buildboard