تصورات اشتباه در بازسازی

تصورات اشتباه در بازسازی

همانطور که در مقاله “الزامات بازسازی محیط اداری” و مقاله های پیشین بیان کردیم، بازسازی یکی از پروسه های ضروری و حساس هر ساختمانی است که پس از مدتی از انجام آن ناگزیر هستیم. یکی از مسائلی که در این میان لازم است مورد توجه قرار گیرد خطاهایی است که ممکن است در ذهن یا کار به آن دچار شویم. برای مثال به نوشته “اشتباهات ممکن در بازسازی آشپزخانه و سرویس بهداشتی” مراجعه کنید.

اگر زندگی را مانند یک ترن هوایی فرض کنید، عمل نوسازی آن بخش زندگی است که در ترن هوایی از بالا به سمت پایین آمده و در حلقه های ترن می چرخید. اینکه با بازسازی فضای خانه خود و یا تجهیزات آن را نو کنید در عین حال که هبجان انگیز است می تواند ترسناک و وحشتناک باشد. چرا که سرشار است از تصمیم گیری ها، هزینه کردن پول و محول کردن وظایف و کارها به دیگران. به همین جهت احتمالا تا پایان پروژه نوسازی شما تمامی طیف های مختلف احساسات را تجربه خواهید کرد.

تا هنگامی که وارد مقوله بازسازی نشوید پیچیدگی آن و احساسات مختلفی که ممکن است به شما در حین آن دست دهد را نمی توانید تصور کنید. به همین جهت ما برخی از تصوراتی که ممکن است حین نوسازی برای شما پیش بیاید را در ادامه، خوب یا بد، اشاره خواهیم کرد.

– من باید یک آشپزخانه جدید، حمام جدید یا خانه جدید بگیرم. ممکن است در حین بازسازی به این فکر اشتباه بیفتید که دیگر خانه خود را باید عوض کنید و برای ادامه سکونت مناسب نیست.

بازسازی نمای ساختمان

– ممکن است در بازسازی علاقه به یک بخش یا وسیله در خانه مانع از این شود که اجازه دهید روند نوسازی با تخریب یا جایگزینی آن ادامه پیدا کند.

– احتمال دارد برخی هزینه های نوسازی به نظرتان سنگین باشد و بدون توجه به فواید آن، از آن صرفنظر کنید.

– ممکن است فکر کنید طرح جدیدی که برای نوسازی منزل خود انتخاب کردید هرگز برای شما خسته کننده و تکراری نخواهد شد.

برای آنکه کمتر دچار پیچیدگی ها و اشتباهات عملیات بازسازی شوید، بهتر است با مشاوران و کارشناسان ما در بیلدبرد تماس بگیرید. و جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه بازسازی بیلدبرد مراجعه کنید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

2 × پنج =