تفاوت رنگ در نمونه های بتن اکسپوز

تفاوت رنگ در نمونه های بتن اکسپوز

با مطالعه مقاله “بتن اکسپوز انتخابی برای کفپوش ساختمان” در خواهید یافت که یکی از متنوع ترین و جذاب ترین گزینه ها برای پوشش کف بتن اکسپوز است. این محصول یک سطح محکمی تولید می کند که به خصوص برای پیاده رو های ساختمان، فضای اطراف استخر و پاسیوها مناسب است. بتن نما با پوشش بلند و محصولی با کیفیت بالا می تواند به بلندی یک عمر برای شما کارآیی داشته باشد.

در صفحه بتن اکسپوز بیلدبرد می توانید نمونه های متنوعی از بتن نما را مشاهده کنید که در رنگ و طرح های مختلف تولید شده اند. که هر یک از این مدل ها می تواند با سلیقه و دکوراسیون و فضای زندگی شما متناسب و منطبق گردند. به طوری که رنگ بتن اکسپوز به کار رفته با رنگ سایر عناصر محیطی در فضای زندگی شما سازگار باشد.

تفاوت رنگ در نمونه های بتن اکسپوز

بتن نما با توجه به سایز سنگدانه های به کار رفته در آن و روش اختلاط آن می تواند دارای ظاهری متفاوت و مختلف باشد. شما می توانید برای استفاده خود ابتدا نمونه های مختلف سطح و رنگ بتن اکسپوز را مشاهده کرده و رنگ و طرح مورد پسند و ملوب خود را انتخاب کنید. یکی از دلایل تفاوت سطوح بتن نما در ظاهر، رنگ و بافت این است که شرایط مختلف محیطی و اختلاف مواد خام طبیعی باعث می شود که هر محیطی بتن اکسپوز مخصوص به خود را داشته باشد.

به همین دلیل می توانید پیش از خرید بتن اکسپوز جهت پوشش نما یا کف محیط داخلی یا بیرونی ساختمان خود بهتر است در تماس با کارشناسان و مشاوران ما در بیلدبرد ابتدا با نمونه ها و الگوهای مختلف بتن نما آشنا شوید و اطلاعات فیزیکی و مکانیکی راجع به هر مدل را به طور تمام و کمال به دست آورید. در این راستا به تصاویر کامپیوتری و یا تصویر بر روی گوشی موبایل خود اکتفا نکنید. بلکه برای خرید بتن اکسپوز حتما نمونه آن را از نزدیک مشاهده کنید به این دلیل که ممکن است رنگ بتن اکسپوز در تصاویر دیجیتالی کاملا منطبق با رنگ واقعی آن ها نباشد.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

شش − چهار =