توضیحاتی پیرامون دیوارپوش سه بعدی

توضیحاتی پیرامون دیوارپوش سه بعدی

در مقاله “انواع دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد” با دیوارپوش سه بعدی و کارآیی آن آشنا شدیم. همان طور که گفتیم دیوارپوش سه بعدی از پنل های سه بعدی با سایزهای مشخص تشکیل شده که در رنگ و طرح های مختلف تولید می شود و در نوشته “قابلیت های گوناگون دیوارپوش سه بعدی” گفتیم به علت انتخاب وسیع در طرح و رنگ و سایز می تواند در انواع دکوراسیون ها و با انواع مبلمان و در طراحی داخلی و یا خارجی از پنل های سه بعدی استفاده کرد.

پنل های سه بعدی بیلدبرد

از دیوارپوش سه بعدی می توانید در هر یک از اتاق های خانه مانند نشیمن، اناق خواب، آشپزخانه خود استفاده کنید و بدین ترتیب “به دیوارهای خانه خود حیات ببخشید” و یا حتی در نمایشگاه ها، رستوران ها، هتل ها و مراکز تجاری و اداری می توانید از این نوع دیوارها بهره ببرید. همانطور که در نوشته “بعدی دیگر به دیوار های خود بیافزایید” هم اشاره کردیم این دیوارپوش ها به دلیل برجسته بودن نمایی خاص و چشمگیر را به فضا می بخشند که معمولا در هر محیطی یک دیوار ویژه برای نصب پنل های سه بعدی در نظر گرفته می شود که با توجه به کنتراست آن با سایر دیوارها جلوه ای خاص پیدا می کند.

اما “مزایای استفاده از دیوارپوش سه بعدی” چیزی نیست که بتوان از آن چشم پوشید که از جمله این امتیازها می شود به قابلیت تمیز کردن و شستشوی راحت آن اشاره کرد. دیوارپوش سه بعدی در برابر نفوذ آب و رطوبت و همچنین عبور صدا مقاوم است. و چنانچه در نوشته “چگونه دیوارپوش سه بعدی را نصب کنیم” نیز گفته شد به راحتی نصب شده و قابل جابجایی و تغییر چینش هستند.

از آنجا که سبک وزن هستند، مشکل حمل و نقل ندارند و سریع نصب می شوند و می توان روی آن رنگ کاری و یا پتینه کاری کرد که اطلاعات بیشتر در مقاله “رنگ و سطح در دیوارپوش سه بعدی” موجود است. ضمنا در پشت پنل های سه بعدی فاصله ای وجود دارد که بهترین فضا را برای عبور تجهیزات تاسیسات یا سیم کشی را در اختیار شما قرار می دهد. علاوه بر آن به دلیل انعطاف پذیری می توان از پنل های دیوارپوش سه بعدی در سطوح نامیزان هم استفاده کرد و در اثر ضربه و فشار نیز به راحتی دوام می آورند.

طراحی دیوارپوش سه بعدی

برای آنکه به خانه یا محل کار خود جلوه ای خاص ببخشید تاخیر نکنید و زود دست به کار شوید. انواع دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد دست شما را در انتخاب باز می گذارد و به وسیله مشاوره با متخصصان و کارشناسان ما در بیلدبرد می توانید بهترین و متناسب ترین انتخاب را برای محل مد نظر خود داشته باشید.

اشتراك و دنبالك

    ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

    دیدگاه بدهید