دیوارپوش سه بعدی از سنگ گچ و چوب پنبه

دیوارپوش سه بعدی از سنگ گچ و چوب پنبه

دیوارپوش سه بعدی به دلیل آنکه می تواند منظره ای خاص را برای خانه شما فراهم کرده و بعدی جدید به دیوار شما بیافزاید در سال های اخیر بسیار مورد توجه سازندگان و طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است. و گسترش این صنعت سبب شده که از اجناس گوناگون اقدام به ساخت و تولید دیوارپوش سه بعدی کنند. از جمله چرم، سرامیک، پی وی سی، پلاستر، جی اف آر سی و … که در مقاله “دیوارپوش سه بعدی پلاستری و پی وی سی” راجع بع چندی از این مصالح تولید دیوارپوش سه بعدی سخن گفتیم.

اما یکی دیگر از مصالحی که ساخت پنل سه بعدی توسط آن انجام می شود سنگ گچ می باشد. سنگ گچ از جمله سنگ های معدنی است که از دهیدرات کلسیم سولفات به دست می آید و جزو دسته سولفات نرم قرار می گیرد. که این ماده را شما می توانید در گچ های مدرسه و تخته های دیواری مشاهده نمایید.

از مزیت ها و ویژگی های سنگ گچ بی بو بودن ان است و همچنین طبیعی بودن آن که از جمله فاکتورهای دوست داری محیط زیست است. به علاوه دارای ترکیبات آلی که فرار هستند و برای سلامتی مضرند، نمی باشد و بدون دارا بودن هر گونه مواد افزودنی از لحاظ عدم اشتعال پذیری رتبه خوبی دارد.

دیوارپوش سه بعدی سنگ گچ

علاوه بر آن از چوب پنبه نیز در صنعت تولید دیوارپوش سه بعدی استفاده می شود که مصرف عمده آن نصب روی دیوار است. به جهت قابلیت رنگ آمیزی و تنوع بالایی که در طراحی دارد، به راحتی قابل انطباق با هر محیط و دکوراسیونی می باشد..

دیوارپوش سه بعدی چوب پنبه ای کاملا فاقد هر گونه مواد آسیب زا به سلامتی انسان است و به جهت تولید از مواد اولیه طبیعی، تجدیدپذیر است و عاری از صدمه به طبیعت است. این محصول را به راحتی م توانید در ابعاد مختلف تولید و حتی برش دهید. وزن بسیار یبک آن از جمله امتیازات ویژه دیوارپوش سه بعدی چوب پنله ای نسبت به سایر انواع دیوارپوش هاست.

برای آشنایی با دیوارپوش سه بعدی که از بهترین اجناس و با کیفیت بالا تولید می شود به صفحه دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد مراجعه نموده و نمونه ها را مشاهده نمایید. و در صورت درخواست می توانید با کارشناسان بیلدبرد تماس حاصل نمایید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

5 × 4 =