دیوارپوش سه بعدی در طراحی ساختمان های جدید یا بازسازی ساختمان های قدیمی

دیوارپوش سه بعدی در طراحی ساختمان های جدید یا بازسازی ساختمان های قدیمی

برای آنکه اهمیت استفاده از دیوارپوش سه بعدی را روشن تر کنیم از اینجا شروع می کنیم که هرکسی که در اجتماع زندگی می کند، خانواده و دوستان خود را به محل اقامت خود دعوت می کند. همچنین در هر دفتر و اداره، ارباب رجوع، مشتریان و بازدیدکنندگان در رفت و آمد هستند. بنابراین تا جایی که ممکن است، باید فضای زندگی یا محل کار خود را چشمگیر کنید. یک اتاق که توسط دیوارهای خالی محصور شده، یک نگاه خسته و کسل کننده را ارائه می دهد و به همین علت نمیتواند هیچ تصور خلاقی را ایجاد کند. اما پنل های دیوارپوش سه بعدی می تواند آپارتمان مسکونی و دفتر شما را با درخشش، ظرافت و زیبایی روشن تر و بزرگتر کند.

معمولا دیوارهایی که توسط دیوارپوش سه بعدی پوشانده شود، در دکوراسیون داخلی می تواند برای مدت زمان بسیار طولانی جایگاه و تاثیری ویژه داشته باشد. و دیوارپوش سه بعدی از آنجا که قابلیت انطباق فوق العاده با هر مکان و فضایی را دارد بسیار مورد درخواست و استقبال طراحان و سازندگان ساختمان قرار می گیرد. همانطور که در نوشته “با دیوارپوش سه بعدی دیوارهایتان را زنده کنید” نیز بیان کردیم، دیوارپوش سه بعدی گزینه ای بسیار مفید برای زیبایی داخلی و همچنین دیوارهای بیرونی است.

از طریق پوشش دیوارپوش سه بعدی شما می توانید جذابیت فضای خصوصی و تجاری خود را با حداقل تلاش و زحمت افزایش دهید. دیوارپوش سه بعدی یک ایده مدرن و امروزی دکوراسیون است. این پانل ها به صورت بافت دار و با طرح های تکراری برای ایجاد یک الگوی مشخص نور و سایه با استفاده از نورپردازی مناسب تولید می شوند. از دیوارپوش سه بعدی بافت دار برای منظورهای مختلف می توان استفاده کرد. به غیر از بهبود دیوارها این گزینه می تواند برای ساخت سقف، مبلمان، شومینه و غیره نیز یک نقطه کانونی محسوب شود.

در استفاده از دیوارپوش سه بعدی تفاوتی نمی کند که آیا شما قصد ساخت یک سازه و ساختمان نو و جدید را دارید یا اینکه دارید ساختمان قدیمی خود را مورد بازسازی و مرمت قرار می دهید و قصد دارید که جلوه ای تازه و نو به آن بیافزایید. در هر دوی این موارد مالکان ساختمان، معماران و طراحان به گزینه دیوارپوش سه بعدی به عنوان یکی از اولویت ها نگاه می کنند. چرا که همانطور که در نوشته “استفاده از دیوارپوش سه بعدی در فضاهای گوناگون” بیان شد، پنل های سه بعدی قابلیت تطابق با فضاها و محیط های گوناگون را دارا هستند و از این جهت محدودیتی به سازنده و طراح اعمال نمی کنند.

چرا دیوارپوش سه بعدی؟

پیش تر سعی کردیم در نوشته “چرا از دیوارپوش سه بعدی استفاده کنیم” به مزایای گوناگونی که استفاده و بهره مندی از دیوارپوش سه بعدی نصیب ساکنان و مالکان خانه می کند، سخن بگوییم. به عنوان اشاره در این رابطه باید بگوییم که یکی از مشخصه های جلب کننده این نوع دیوارپوش، طراحی شگفت انگیز آن است که می تواند راه حلی نهایی برای طراحی دکوراسیون محیط و فضای زندگی و یا کار شما باشد.

دیوارپوش سه بعدی در طراحی داخلی

چرا که به اداره یا اتاق پذیرایی شما یک جلوه، گرما و صمیمیت خاصی القا می کند که برای این دست اماکن به شدت ضروری است. علاوه بر آن به وسیله دیوارپوش سه بعدی شما می توانید خرابی ها و نواقص دیوار را پنهان کرده و فضایی برای عبور سیم کشی ها و لوله کشی های روکار فراهم آورید. بدین طریق، دیوارهای خسته کننده شما تبدیل به دیوارهایی دلنشین، جذاب و پایدار خواهند شد.

در چه مکان هایی دیوارپوش سه بعدی قابل استفاده است؟

همانطور که با مطالعه مقاله “دیوارپوش سه بعدی؛ قابل نصب در هر مکان” در خواهید یافت، دیوارپوش سه بعدی از جهت نصب و اجرا هیچ گونه محدودیت فضا ندارد و تنها به انتخاب، سلیقه و نظر طراحان دکوراسیون داخلی خانه یا محل کار شما بستگی دارد. به همین جهت شما می توانید در اتاق نشیمن، پذیرای، اتاق خواب، رستوران ها، هتل ها و مسافرخانه ها، نمایشگا ها، گالری ها و جشنواره ها، باشگاه ها و بیمارستان ها و هر مکان شخصی یا عمومی که در آن به سر می برید از این محصول بهره مند شوید. و زیبایی محیط و فضای خود را به شیوه ای ساده و ظریف دو چندان کنید.

بنابراین به ترتیبی که بیان شد، دیدیم که در استفاده از دیوارپوش سه بعدی و بهره مندی از مزایای ظاهری و معماری آن، محدودیتی وجود ندارد و شما با گستره بازی از انتخاب مواجه هستید. به خصوص که این روزها به دلیل گسترش استقبال از این مصالح ساختمانی، تولید کنندگان اقبال ویژه ای نسبت به آن اعمال داشته اند و به طراحی و ساخت انواع گوناگون و متنوع دیوارپوش سه بعدی با اجناس و مواد اولیه مختلف و در طرح و رنگ های متفاوت روی آورده اند. بنابراین شما به راحتی می توانید پنل سه بعدی مناسب با سلیقه و دکوراسیون خود را انتخاب کنید.

دیوارپوش سه بعدی در هتل

به همین منظور پیشنهاد می کنیم که برای مشاهده گوناگونی این پنل ها به صفحه دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد سری بزنید و با گونه های مختلف آن آشنا شوید و جهت سفارش محصول با کارشناسان ما در تماس باشید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

شانزده − 2 =