دیوارپوش سه بعدی مناسب برای محیط بیرونی و محیط های داخلی مرطوب

دیوارپوش سه بعدی مناسب برای محیط بیرونی و محیط های داخلی مرطوب

به ترتیبی که در “استفاده از دیوارپوش سه بعدی در فضاهای گوناگون” بیان شد، از این محصول نوین نه تنها در دکوراسیون داخلی که در فضاهای بیرونی ساختمان نیز می توان استفاده نمود. اما یرای به کار گیری پنل سه بعدی در فضای بیرونی ساختمان برخی از اجناس آن بر بقیه اوبویت دارند. (همانطور که در نوشته “دیوارپوش سه بعدی از سنگ گچ و چوب پنبه” بیان شد پنل سه بعدی از اجناس مختلفی تولید می شود.)

– دیوارپوش سه بعدی سنگی: این محصول را می توان در شرایط مختلف آب و هوایی به کار برد. پنل سه بعدی سنگی دارای جلوه ای کلاسیک و سنتی است و می توان از دیوار بیرونی ساختمان شما به خوبی مراقبت و محافظت کند که عوامل جوی به آن آسیبی نزنند.

دیوارپوش سه بعدی سنگی

– دیوارپوش سه بعدی آجری: این مصالح ساختمانی نیز همچون دیوارپوش سه بعدی سنگی به خوبی از دیوار بیرونی خانه محافظت می کند و دارای مقاومت و استحکام بالایی می باشد. و جلوه ای سنتی و گرم به نما ساختمان شما اضافه می کند.

دیوارپوش سه بعدی را همچنین برای طراحی داخلی محیط های مرطوب می توان به کار گرفت. پوشش اتاق های مرطوب داخلی مانند آشپزخانه و حمام همواره جهت پوشش میاله دار هستند. علاوه بر گزینه هایی مانند سنگ و آجر، شما می توانید آشپزخانه خود را با دیوارپوش سه بعدی پی وی سی بپوشانید و دیوارپوش های شیشه ای بهترین گزینه جهت آراستن دیوارهای حمام می باشد.

همانطور که در صفحه دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد می بینید، این دیوارپوش ها در طرح ها، رنگ ها و مدل های بسیار متنوع و گسترده ای تولید شده اند که هر یک از آن ها برای هدف و کاربرد خاصی مناسب هستند. علاوه بر آن چنانچه گفته شد، پنل سه بعدی از متریال های مرکزی گوناگونی قابل تولید است که آن ها نیز هر یک با محیط خاصی مطابقت دارد.

شما می توانید در تماس با کارشناسان و مشاوران ما در بیلدبرد با توجه به تم دکوراسیون خود، دیوارپوش سه بعدی مورد نظرتان را انتخاب کنید. این کار می تواند در چشم به هم زدنی خانه یا محل کار شما را به محیطی مسحور کننده و زیبا مبدل کند.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

چهار × چهار =