دیوارپوش سه بعدی پلاستری و پی وی سی

دیوارپوش سه بعدی پلاستری و پی وی سی

دیوارپوش سه بعدی در طراحی ساختمان های جدید یا بازسازی ساختمان های قدیمی” به کار گرفته می شود و همانطور که در مقاله مذکور گفته شده یکی از گزینه هایی که امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی جهت پوشش دیوارهای داخلی ساختمان و حتی در برخی موارد دیوارهای بیرونی مورد استقبال و توجه طراحان، معماران و سازندگان ساختمان ها قرار گرفته است دیوارپوش سه بعدی است. که به ترتیبی که در نوشته “برخی از اجناس دیوارپوش سه بعدی” بازگو شد، این دیوارپوش ها از اجناس مختلفی مانند چرمی، پلیمری، جی اف آر سی و غیره تهیه و تولید می شود که هر یک از این اجناس دارای ویژگی ها و خواص منحصر بفرد خود می باشند.

دیوارپوش سه بعدی پلاستری

در ادامه این مبحث به بررسی دیوارپوش سه بعدی سرامیکی خواهیم پرداخت. دیوارپوش سه بعدی سرامیکی حالتی تندیس گونه به دیوار می بخشد که از لحاظ زیبایی، بسیار ویژه و مطلوب است و به تنهایی قادر به تغییر چهره یک فضای داخلی می باشد. به علاوه در همه محیط ها اعم از هتل ها، خانه و نمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. از دیگر مزایای دیوارپوش سه بعدی سرامیکی این است که کاملا مناسب جهت استفاده در محیط های مرطوب مانن حمام و دستشویی می باشد. و برای آنانکه به طراحی سرویس بهداشتی خود اهمیت می دهند گزینه ایده آلی است. و در ابعاد گوناگون و طرح های متنوعی تولید و ساخته می شوند.

اما نباید از دیوارپوش سه بعدی پلاستری غافل شد. چرا که این محصول علاوه بر مناسب بودن جهت کاربرد در محیط های تجاری و مسکونی، دارای مواد سازگار با محیط زیست است که آسیبی متوجه زیست بوم نخواهد کرد. به علاوه در طراحی مبلمان و دکوراسیون کاملا می توان به دیوارپوش سه بعدی پلاستری اعتماد کرد.

سنگ نیز که از جمله مصالح ساختمانی است که از دیرباز در ساخت خانه و ساختمان کاربرد داشته و شاید هیچ مصالح ساختمانی به اندازه سنگ و چوب دارای قدمت و کاربرد در ساخت و سازهای بشر نبوده است. از این مصالح ساختمانی در تولید دیوارپوش سه بعدی نیز بهره می برند که جلوه ای طبیعی به فضا و محیط می بخشد.

گزینه بعدی که توجه به آن خالی از لطف نیست دیوارپوش سه بعدی تهیه شده از مواد پی وی سی می باشد که دارای مقاومت زیادی است. از ویژگی های دیوارپوش سه بعدی پی وی سی علاوه بر استحکام بالا، سبکی وزن، برش آسان و راحت با توجه به سایز مورد نظر، نصب ساده و آسان که می توان آن را به هر رنگی که بخواهید رنگ آمیزی نمود. به علاوه از آن جهت که دیوارپوش سه بعدی پی وی سی نیبت به نفوذ آب و قارچ زدگی نیز مقاومت بالایی دارد، علاوه بر فضای داخلی ساختمان قابلیت استفاده در فضای بیرونی را نیز دارد.

دیوارپوش سه بعدی پی وی سی

از دیگر مزایای پنل سه بعدی پی وی سی که نباید از آن صرفنظر کرد این است که قابلیت انجام طراحی های گوناگون و متنوع در مورد آن وجود دارد. همچنین جنس خاص این محصول باعث می شود که جلوه ای خاص و مدرن به محیط زندگی یا کار شما ببخشد. به همین دلیل برای استفاده در اماکن تجاری و مکان های مجلل بسیار مناسب است.

در ادامه این سلسله مقالات سعی خواهیم کرد شما را با نمونه های دیگری از دیوارپوش سه بعدی آشنا کنیم. برای مشاهده طرح های متنوع این محصول می توانید به صفحه دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد مراجعه نمایید و جهت سفارش و خرید محصول با کارشناسان ما در بیلدبرد تماس حاصل نمایید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

3 × پنج =