نگاهی دیگر به آجر دکوراتیو

نگاهی دیگر به آجر دکوراتیو

ممکن است هنگامی که مشغول انتخاب مبلمان برای خانه یا محل کار خود هستید، استفاده از آجر دکوراتیو برای پوشش دیوارها به ذهنتان نیاید ولی به دلیل زیبایی و مزایایی که استفاده از آجر نما دارد بهتر است این گزینه را نیز مد نظر قرار دهید. آجر نما در هر کاربری که داشته باشد قادر است بافت، رنگ، ظرافت و ارزشمندی را به اتاق شما افزوده کند.

آجر دکوراتیو در آشپزخانه

تکنسین های بیلدبرد می توانند آجر دکوراتیو را هر جایی که شما بخواهید و متناسب دکوراسیون داخلی محیط شما باشد برایتان نصب و اجرا کنند حتی بر روی کف برای آشنایی با کارکردهای مختلف آجر نما به مقاله “انواع کاربرد آجر دکوراتیو” مراجعه کنید. اختصاص یک دیوار ویژه در فضای داخلی ساختمان و پوشاندن آن با آجر نما راهی عالی برای افزودن چیزی اضافه تر به هر اتاق است. طراحی های خاص مانند منحنی ها، آرک ها، پیچ و تاب ها و الگوها، خوش سبکی و زیبایی را به پروژه شما اضافه می کند.

بیلدبرد چالش دیوارهای طراحی شده با آجر دکوراتیو منحصرد بفرد را دوست دارد و با همفکری مشتریان خود به طراحی دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر می پردازد. در صورت تمایل به تغییر دکوراسیون داخلی خود و یا افزودن آجر نما به محوطه ساختمان خود با کارشناسان و متخصصان طراحی دکوراسیون و تکنسین های نصب و اجرای ما در بیلدبرد تماس بگیرید.

آشنایی بیشتر با آجر دکوراتیو

آجرها در دنیای اقتصادی امروز دارای منافع و فواید بسیاری هستند. معماران و سازندگان ساختمان ها به کار گیری آجر دکوراتیو را به جهت زیبایی، انطباق پذیری و دوام بالای آن برمی گزینند. آجرها از جمله مصالح ساختمانی سنتی هستند که تاریخ انقضا ندارند بلکه در سال های اخیر فراگیرتر شده اند و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. اما از جمله دلایل این ارزشمندی آجرها، به خصوص آجر نما، رنگ غنی آن، بافت و خطوط تمیز آن می باشد که سبب شده چنانچه در نوشته “خلاقیت طراحی با آجر دکوراتیو” اشاره شد در انحاء مختلف از این آجرها بهره وری داشته باشیم.

آجر دکوراتیو در اتاق نشیمن

که خواص گفته شده گستره وسیعی از شکل، رنگ، ضخامت و بافت آجر نما را برای انتخاب در اختیار شما قرار می دهد. برای آشنا شدن با برخی از نمونه های آجر دکوراتیو تولیدی بیلدبرد به صفحه “آجر دکوراتیو” مراجعه کنید.

اشتراك و دنبالك

    ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

    دیدگاه بدهید