پنل ها و انواع دیوارپوش سه بعدی شگفت انگیز

پنل ها و انواع دیوارپوش سه بعدی شگفت انگیز

امروزه راه های بسیاری برای چشمگیر کردن دیوارهای شما وجود دارد. استفاده از رنگ آمیزی های براق کننده دیوار، دیوارهایی با پوشش های متفاوت، دیوار هنری، دیواری با عکس های فوق بزرگ، استفاده از کاغذدیواری های چشم نواز و البته استفاده از دیوارپوش سه بعدی که به این طریق می توانید “بعدی دیگر به دیوار های خود بیافزایید.”

در این نوشته می خواهیم شما را با تعدادی ایده خارق العاده و تماشایی از دیوارپوش سه بعدی آشنا کنیم چرا که آن ها احتمالا شیک ترین و برجسته ترین ها در میان انواع دیوارپوش سه بعدی هستند. این دیوارپوش سه بعدی ها در هر جایی استفاده شوند، حیاتی دوباره و تغییری کلی به هر فضا می بخشند و شما را هیجان زده می کنند. برای آشنایی بیشتر با این دیوارپوش ها می توانید به نوشته “انواع دیوارپوش های سه بعدی بیلدبرد” مراجعه کنید.

دیوارپوش سه بعدی هندسی

بیشترین انواع دیوارپوش سه بعدی هندسی هستند، بنابراین شما طیف وسیعی برای انتخاب از مربعی، دایروی، مثلثی، لونه زنبوری و سایر الگوها در انواع سایزها در اختیار خواهید داشت که هر اتاقی را تازه و شاداب می کند و آن را مدرن تر می کند. شما می توانید از دیوارپوش های سه بعدی در هر جایی استفاده کنید؛ راهرو ورودی، اتاق تشیمن، اتاق خواب، حمام، اتاق کودک و یا هر جای دیگر. اگر در اتاق خواب دیوارپوش سه بعدی به کار برید معمولا یکی از محل های استفاده آن تاج تختخواب است، که در این صورت جلوه بیشتری دارد. اگر آماده دید برجسته تری باشید می توانید تمام اتاق را با دیوارپوش سه بعدی بپوشانید.

دیوارپوش سه بعدی هندسی

دیوارپوش سه بعدی در یک خانه معمولا روی یک دیوار نصب می شود تا آن را خاص کند و بقیه دیوارها به حال خود باقی می مانند و راحت تر است برای اینکه اگر بخواهید پنل های خود چسبی به آن ها بزنید. گزینه هایی از مواد مختلف وجود دارد، از پلاستیک تا چوب طبیعی، و شما می توانید دیوارپوش سه بعدی دوستدار محیط زیست انتخاب کنید، برای مثال آن هایی که از خمیر بامبو استفاده شده تا دیوار شما را سبز گرداند. اگر یک دیوار ویژه با الگو کافی نیست، یک رنگ خیره کننده برای دیوارپوش سه بعدی خود انتخاب کنید که تفاوت زیادی با سایر دیوارهای اتاق داشته باشد. با این شیوه شما منظره اتاقتان را تغییر می دهید حتی اگر اتاق آرام و خنثایی داشته باشید.

دیوارپوش سه بعدی بامبو

دیوارپوش سه بعدی انتزاعی

الگوهای آبستره نوع دیگری از الگوهای محبوب هستند و در اینجا نیز شما می توانید از این دیوارپوش سه بعدی در هر جایی که خواستید از راهروی ورودی تا اتاق خواب استفاده کنید. این چیزی است که جذابیت را به خانه شما آورده و ممکن است باعث آراستگی یک فضای معمولی شود یا یک اتاق مینیمال را به یک اثر برجسته فلسفی مبدل کند.

برای محافظت خود یا همسایگانتان از سر و صدا می توانید از دیوارپوش های سه بعدی آکوستیک استفاده کنید که هم کارکرد زیبایی دارند و هم کارکرد عملی. اگر دیوارپوش سه بعدی آکوستیک را انتخاب کنید، ممکن است لازم باشد تمام دیوارهای اتاق را با آن بپوشانید. بنابراین سعی کنید نوع دیوارپوش سه بعدی خود و منظره آن را و همچنین مبلمان خانه را با دقت انتخاب کنید تا یک چشم انداز هارمونیک ایجاد کنید. علاوه بر این برای آشنایی با سایر فواید این دیوارپوش ها به مقاله “مزایای استفاده از دیوارپوش های سه بعدی” مراجعه کنید.

دیوارپوش سه بعدی آبستره برای اتاق نشیمن

برای اینکه از جدیدترین و به روز ترین ایده ها و طرح ها برای پوشاندن دیوارهای خود با دیوارپوش های سه بعدی بهره مند شوید با کارشناسان و متخصصان ما در بیلدبرد تماس حاصل کنید.

اشتراك و دنبالك

    ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

    دیدگاه بدهید