چرا بتن اکسپوز

چرا بتن اکسپوز

همانطور که می دانید بتن اکسپوز امروزه به یکی از پوشش های محبوب نمای ساختمان و سایر ابر سازه ها بدل شده که اجرای آن ملزومات خاص خود را دارد که در نوشته “نکات ضروری اجرایی بتن اکسپوز” به آن اشاره کردیم. اما همانطور که با مطالعه نوشته “مزایای به کارگیری بتن اکسپوز” در خواهید یافت این محصول نسبت به سایر پوشش های نما دارای ویژگی های منحصر به فردی است که همسن ویژگی ها سبب رویکرد و استقبال زیاد سازندگان نسبت به آن شده است. در ادامه به برخی از این خصوصیات خواهیم پرداخت.

– قابلیت انطباق با اندازه های مختلف دیوار را دارد و می توان آن را در ابعاد و اندازه های مختلف تولید کرد.

– یکی از مزیت های قابل اعتنای بتن اکسپوز سهولت و سرعت نصب و اجراست که امروزه در انجام پروژه های ساختمانی این فاکتور بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

– به دلیل استفاده از اجزای مقوم و با استحکام، طول عمر این محصول بسیار بالاست و می توانید با اطمینان آن را برای یک عمر ساختمان به کار ببندید.

قالب ها و طرح های متنوع بتن اکسپوز

– نه تنها در برابر آفتاب دچار رنگ پریدگی با خوردگی نمی شود بلکه به دلیل آب بندی شدن، باران و رطوبن نیز نمی توانند آسیبی به آن برسانند.

– بر خلاف برخی مصالح ساختمانی که نصب و اجرای آن در برخی فصل ها توصیه نمی شود شما می توانید بتن نما را در تمام فصول سال اجرا کنید.

– پنل های بتن اکسپوز دارای وزن کمتری نسبت به سایر دیوارپوش ها از جمله سنگ های دکوراتیو می باشند.

– پنل های بتن اکسپوز را می توان به صرت خشک و همچنین با چسب و یا ملات به دیوار متصل نمود.

– بتن اکسپوز به حال طبیعت مضر نیست و موفق به دریافت رتبه LEED شده است. به این معنی که دوستدار طبیعت می باشد و جزو مصالح ساختمانی سبز است.

– می توان این محصول را در طرح های مختلف تولید و به کار برد.

برای آشنایی بیشتر با انواع محصولات ارائه شده بتن نما و تنوع طرح و رنگ آن می توانید به صفحه بتن اکسپوز بیلدبرد مراجعه نمایید. و جهت سفارش محصول مورد نظر بتن اکسپوز خود با متخصصان ما تماس بگیرید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

20 + 20 =