آجر دکوراتیو در فضای داخلی ساختمان

آجر دکوراتیو در فضای داخلی ساختمان

زمانی که از آجر برای دکوراسیون داخلی استفاده می کنید با توجه به طرحها و رنگهای متعددی که در بازار وجود دارد طراحیهای بسیار متنوعی با استفاده از این متریال قابل اجرا است. پیش از این در مقاله ی “آجر دکوراتیو انتخابی بی نظیر” با این متریال آشنا شدیم.

هنگامی که از آجر برای “طراحی دکوراسیون داخلی” استفاده می کنید مخصوصا اگر فضای طراحی سنتی باشد گرما و صمیمیت خاصی در محیط ایجاد می شود که به همین دلیل امروزه استفاده از آجر در دکوراسیون رستورانهای سنتی رواج یافته است. در مقاله ی “ویژگی های آجر دکوراتیو” با ویژگیهای متعدد این متریال آشنا شدیم. با توجه به این ویژگیها از آجرنما در بسیاری از فضاهای داخل ساختمان می توانید استفاده کنید.

نمایی از آجر دکوراتیو

آجر دکوراتیو یک دیوارپوش زیبا و مستحکم

این روزها استفاده از رنگ و کاغذ دیواری برای پوشش دیوارها یکنواخت و کسل کننده شده است و استفاده از دیوارپوش آجری می تواند فضای داخلی ساختمان را بسیار شیک و جذاب نشان بدهد. در مقاله ی “آجر دکوراتیو را در خانه به کار ببرید” با شرایط به کارگیری این متریال در طراحی داخلی ساختمان آشنا شدیم.

برای طراحی فضای داخلی ساختمان نیازی نیست که در تمامی دیوارها از پوشش آجری استفاده کنید. بلکه بهتر است برای جلوه ی بیشتر محیط طراحی بر روی تک دیوار اصلی هر اتاق از آجر دکوراتیو استفاده شود تا توجه مخاطب بر این متریال بیش از پیش جلب شود. علاوه براین با نورپردازی مناسب بر روی دیوارهای آجری می توانید زیبایی فضا را دو چندان کنید و یا با استفاده از چراغهای ساده و معمولی بر روی دیوارهای آجری فضای طراحی را سنتی و صمیمانه تر نشان دهید.

استفاده از آجر دکوراتیو سفید

استفاده از دیوارپوشهای آجری با رنگ سفید می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای پوشش دیوارهای ساختمان باشد. با به کارگیری آجر سفید فضای داخلی را بزرگ و دلباز نمایش می دهید و علاوه بر این با تلفیق رنگهای روشن و تیره می توانید محیطی شیک و زیبا برای مخاطبین ایجاد کنید.

اگر در فضای طراحی از چوب استفاده کرده باشید استفاده از آجر سفید باعث نمایش بیشتر چوب می شود. همچنین نصب وسایل تزیینی از جنس چوب زیبایی خاصی در آجر دکوراتیو سفید رنگ ایجاد می کند. یکی دیگر از کاربردهای خلاقانه استفاده از دیوارهای آجری سفید در پس زمینه گل و گیاه است که از این طراحی زیبا می توانید در اتاقها استفاده کنید.

آجر دکوراتیو سفید

طراحی آشپزخانه توسط آجر دکوراتیو

یکی از بهترین روشها برای تغییر دکوراسیون یکنواخت و کسل کننده در آشپزخانه منازل استفاده از آجر در طراحی فضای آشپزخانه است. در کنار این فضا می توانید از لوازم دکوری چوبی متناسب با محیط طراحی نیز استفاده کنید تا فضا بیش از پیش برای اعضای خانواده گرم و صمیمی باشد. استفاده از آجر ممکن است باعث تاریک شدن فضای طراحی بشود به همین دلیل بهتر است از چراغهایی با نور ملایم استفاده کنید و از داشتن یک آشپزخانه شیک و زیبا لذت ببرید.

آشپزخانه آجر دکوراتیو

در صورتی که تمایل به استفاده از آجر دکوراتیو در دفترکار و منزلتان داشتید به منظور طراحی و اجرای مناسبترین دکوراسیون می توانید با کارشناسان بیلدبرد تماس حاصل نمایید.

اشتراك و دنبالك

    ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

    دیدگاه بدهید