قابلیت های گوناگون دیوارپوش سه بعدی

قابلیت های گوناگون دیوارپوش سه بعدی

با مراجعه به نوشته “دیوارپوش سه بعدی در قیاس با سایر دیوارپوش ها” درمی یابید که دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد یک منظره خلاقانه با قایلیت انطباق پذیری با اندازه، طرح و سبک و سیاق مختلف خانه شما را خلق می کند. همه پنل های دیوارپوش سه بعدی با دقت مهندسی طراحی شده اند و بنابراین الگوهای آن در سراسر دیوار به صورت سیال در جریان است.

با توجه به طیف وسیع دیوارپوش سه بعدی ما، پنل های سه بعدی با دقت ماشین کاری شده که هم اندازه مکان شما باشد به طوریکه در لبه ها و نمای با کیفیت سطوح بالا در دیوار شما به اتمام برسد. در مقاله “پنل سه بعدی بیلدبرد، انتخاب بی نظیر شما” با پنل های ما آشنا شوید.

دیوارپوش سه بعدی مدل محرابی

این بدان معنی است که وقتی پنل های دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد را برای دیوار خود انتخاب می کنید برای نصب و انطباق روی دیوار دیگر نیازی به برش یا کار خاصی روی پنل ها نیستید که موجب صرفه جویی در زمان، هزینه و به هم ریختگی در محل و همچنین حفظ سطح، شکل و رنگ به کار رفته روی پنل ها در کارخانه می شود.

طرح های دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد تاثیری که دکوراسیون داخلی شما برای زیبایی، ملموس و الهام بخشی نیاز دارد، برایتان فراهم می کند به طوری که ساکنان محیط از سپری کردن زمان خود در آن فضا لذت ببرند. به همین دلیل است که همانطور که گفتیم “اولویت طراحان دیوارپوش سه بعدی است“.

ما باور داریم برای یک محیط کار، دیوارهای بزرگ با دیوارپوش سه بعدی زیبا در یک طراحی فضای مناسب باعث افزایش مراجعه کنندگان و مشتریان و همچنین تعامل بهتر در راستای اهداف صاحبان محل کار می گردد.

نمونه برنامه های کاربردی

دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد برای هر کاربردی ایده آل است وقتی که شما نیاز به یک سطح عالی روی دیوار، پارتیشن، درب ها و میز پذیرش خود داشته باشید. و آیا به فکر دیوارهای سرتاسری با درب های مخفی (هم طرح دیوار) هستید؟

دیوار با درب مخفی

پنل های دیوارپوش سه بعدی به خصوص برای ایجاد اتمسفر مناسب در فضای داخلی فست فودها، هتل ها، رستوران ها، ادارت و مکان های تفریحی و فراغت بسیار سازگار و زیبنده هستند.

طیف گسترده پایان کارها

گستره پایان کارهایی که ما به عنوان دیوارپوش سه بعدی به کار بردیم بسیار وسیع است. از فویل های به کار رفته در کارخانجات با شکوه گرفته تا پوشش مات، اطلسی یا پرداخت های بسیار براق در تناسب با رنگ ها.  فویل های انتخابی شامل طرح چوب، چرم و انتخابی از مات و براق و پرداخت های متالیک می باشد. دیوارپوش سه بعدی نرم و لطیف نیز گزینه دیگری است که احساسی مازاد از زیبایی و تجمل را در تقریبا هر رنگی که انتخاب کنید، ارائه می کند.

بدون نیاز به برش و پرداخت در محل کار

با انتخاب دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد شما از ریسک ها و هزینه های تلاش برای برشکاری و پرداخت کاری پنل ها در محل نصب اجتناب می کنید.

پنل های دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد با توجه به محل نصب دیوار در اندازه ای تولید می شوند که لبه ها و سطح آن کاملا همساز با دیوار باشد. پس پنل ها به سادگی و با استفاده از تکنیک های معمول نجاری برای پنل های دکوری که در “چگونگی نصب پنل سه بعدی” توضیح دادیم، نصب می شوند. به عنوان مثال تخته های دو تکه با بست های نگهدارنده مخفی و بخش های آلومینیومی.

ترکیب بتن با گیاه طبیعی

با توجه به قابلیت های گوناگون دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد و انطباق پذیری اثبات شده آن با محیط های گوناگون شما در ارائه طرح و خلاقیت برای دیوارپوش خود دست بسیار بازی دارید.

نکات احتیاطی

لطفا توجه کنید که با توجه به محدودیت های تولید پنل های دیوارپوش سه بعدی رنگ ها می تواند بین پنل ها و دسته ها متفاوت باشد و تصاویر محصولات تنها نشان دهنده محصولات نصب شده و نهایی است. ممکن است که مشخصات و خصوصیات بدون اطلاع قبلی تغییر داده شوند.

هرگونه پرسشی نسبت به انواع دیوارپوش سه بعدی بیلدبرد و انتخاب طرح و رنگ مناسب با دیوار محوطه مد نظرتان و چگونگی نصب آن دارید را می توانید با متخصصان و کارشناسان ما در بیلدبرد در میان بگذارید.

اشتراك و دنبالك

    ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

    دیدگاه بدهید