ایده هایی برای استفاده از بتن اکسپوز در طراحی داخلی

ایده هایی برای استفاده از بتن اکسپوز در طراحی داخلی

امروزه استفاده از متریال بتن در “طراحی دکوراسیون داخلی” بسیار متداول شده است . قبلا در مقاله ی “بتن اکسپوز” با این متریال آشنا شدیم. زمانی که از بتن در دکوراسیون داخلی استفاده می کنیم باید علاوه بر استحکام که ویژگی ذاتی بتن است به زیبایی و تناسب این متریال با محیط طراحی نیز توجه داشته باشیم.

پیش از این در مقاله ی “استفاده از بتن اکسپوز در طراحی داخلی”  ایده هایی برای ساخت وسایل دکوری با استفاده از بتن را بررسی کردیم . زمانی که از بتن برای ساخت وسایل دکوری استفاده می کنیم بحث سرمای محیط طراحی به دلیل استفاده از بتن وجود ندارد و به همین دلیل وسایل دکوری بسیار متنوع و زیبایی با بتن می توان ساخت و از آنها در تمام طراحیها استفاده کرد.

در این مقاله ایده هایی برای استفاده از بتن اکسپوز در طراحی داخلی را معرفی می کنیم. ایده های بسیار متنوعی برای استفاده از بتن در دکوراسیون ساختمانها وجود دارد که طراح با توجه به محیط طراحی و سلیقه مخاطبان می تواند از این متریال به گونه ای مناسب در فضا استفاده کند.

بتن اکسپوز در طراحی داخلی

استفاده از بتن اکسپوز در کفپوش ساختمان

کفپوش های بتنی علاوه بر استحکام بالا تنوع رنگی زیادی دارند به همین دلیل در بسیاری از فضاها قابل استفاده هستند. از کفپوش بتنی می توانید در آشپزخانه، اتاق ها و حتی فضاهای اداری استفاده کنید. به علت ماهیت سردی که بتن اکسپوز دارد بهتر است در فضاهایی که از کفپوش بتنی استفاده می شود با اضافه کردن چوب به محیط طراحی فضا را متعادل کرد. یکی از بهترین فضاها برای کفپوش بتنی آشپزخانه است که با ترکیب کفپوش بتنی و کابینت های چوبی  فضای شیک و مدرنی برای مخاطبان ایجاد می شود.

طراحی سقف توسط بتن اکسپوز

در صورتی که تصمیم دارید از بتن در طراحی سقف اتاق ها استفاده کنید با نورپردازی مناسب فضا می توانید محیطی دلنشین و مدرن برای مخاطبین ایجاد کنید. در صورت استفاده از بتن در سقف اتاق به منظور ایجاد تعادل در فضا می توانید از کفپوشهای پارکت استفاده کنید.

طراحی سقف بتن اکسپوز

ساخت وسایل دکوری با استفاده از بتن اکسپوز

از بتن می توانید برای ساخت بسیاری از وسایل دکوری استفاده کنید. در مقاله ی “استفاده از بتن اکسپوز در طراحی داخلی” با تعدادی از این وسایل آشنا شدیم. از بتن می توانید برای ساخت بسیاری از وسایل همانند ساعت دیواری، شمعدانی و … استفاده کنید. یکی از خلاقانه ترین انواع این وسایل طراحی چراغ خواب با استفاده از بتن های شفاف است . بتن های شفاف نور را از خود عبور می دهند که با عبور این نور از چراغ خواب فضایی بسیار زیبا در اتاق خواب ایجاد خواهد شد.

وسایل دکوری بتن اکسپوز

در صورتی که تمایل به استفاده از بتن اکسپوز در طراحی دکوراسیون منزل یا محل کارتان را داشتید می توانید با کارشناسان بیلدبرد تماس حاصل نمایید.

اشتراك و دنبالك

    ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

    دیدگاه بدهید