نقش آینه در زیبایی دیوار آجر دکوراتیو

در مقاله “قابلیت رنگ آمیزی آجر دکوراتیو” از قابلیت رنگ آمیزی آجر دکوراتیو که می تواند آن را با هر محیط و اتاقی سازگار و منطبق کند سخن گفتیم. اما به خاطر داشته باشید که ممکن است برخی نگران باشند که رنگ آمیزی آجر نما ممکن است در آینده مشکل آفرین شود چرا که رنگ ممکن است با گذشت زمان یا پوسیدگی از روی آجر محو شود. اما این اشکال چندان قابل توجه نیست چرا که آجر دکوراتیو توسط جذب رنگ در حفره ها و خلل و فرج خود، آن را به طور کامل جذب می کند و احتمال چندانی برای جدا شدن رنگ از سطح آجر نما وجود ندارد.

استفاده از حلال رنگ، گاز قوی ای منتشز می کند و زمان زیادی برای عملکرد و تاثیرش نیاز دارد. بنابراین بهتر است که از این روش به عنوان آخرین راه برای رنگ زدایی از آجر دکوراتیو استفاده شود. همیشه قبل از آنکه اقدام به رنگ آمیزی آجر نما خود بگیرید، تصمیم خود را در انتخاب رنگ نهایی کنید. چرا که رنگ زدایی از آجر دکوراتیو و دوباره رنگ گردن آن می تواند فرسایشی و آسیب زا باشد.

آجر دکوراتیو در طراحی شومینه

در یک اتاق با دیواری بلند که در معرض دید است، هیچ چیزی مانند آجر دکوراتیو نمی تواند بیننده را میخکوب کند. اما بهتر است به جای آنکه رنگ آجر نما را تغییر دهید سعی کنید با استفاده از افزودن عناصر هنری به دیوار یا قرار دادن در کنار آن، دکوراسیون مطلوب خود را بسازید.

چیدمان و انتخاب مبلمان و یا استفاده از آینه می تواند باعث بخشیدن جلوه بصری به عناصر کوچک شود. استفاده از یک آینه به طول کف اتاق می تواند دیوار آجر دکوراتیو را بازتاب کرده و احساس دو دیوار هنری متقابل یکدیگر را در بیننده ایجاد کند.

در یک فضای کوچک که آجر دکوراتیو کمی به کار رفته استفاده از آینه کمک می کند که آجر ها از لحاظ بصری تکرار شوند و چهره ای از تعادل و قرینگی را به فضای داخلی اتاق می بخشند.

برای مشاهده نمونه های متنوع آجر دکوراتیو بهتر است صفحه آجر بیلدبرد را مشاهده کنید و برای انتخاب نمونه مطلوب خود با متخصصان ما در بیلدبرد تماس حاصل نمایید.

اشتراك و دنبالك

ترک بک و لینک بک برای این مقاله وجود ندارد

دیدگاه بدهید

هشت − هفت =